top of page

İmplant Fiyatları Ne Kadardır?


elinde implant modeli tutan doktor

Hiçbir hasta ya da kişiye özel diş implantı tedavileri birbirine benzemez, bu nedenle diş implantlarının randevuları, prosedürleri ve implant diş fiyatları kişiye göre değişir. Diğer diş tedavi seçeneklerinden farklı olarak, diş implantları dişleriniz ve ağızlarınız için özel olarak uyarlanmıştır – bu yüzden doğal görünürler.


Dental implantların maliyeti, diğer tedavi seçeneklerine göre çok daha iyi bir karşılaştırma eğilimi gösteriyor, çünkü bir diş implantı tedavisi diğer tedavilere göre daha uzun ömürlüdür, hatta ömürlüktür.


Önemlisi tedavinizin uzun ömürlü olması ve iyi bir sonuç alınması için, implant tedaviniz için deneyimli, sertifikalı bir diş hekimini tercih etmelisiniz. Diğer diş tedavi seçenekleri daha düşük bir ön maliyete sahip gibi görünebilir, ancak bu masrafı tekrar tekrar ödemeye devam edeceksiniz ve neticede diş implantlarına kıyasla pahalı hale gelecek.


Diş implantları için son derece düşük fiyatlı reklamlar gördüğünüzde ne düşünüyorsunuz? Bu implant diş fiyatlarının gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu mu düşünüyorsunuz? Gerçek olamayacak kadar iyi görünen bir şey hakkında söylenenleri biliyorsunuzdur.

Öyleyse anahtar, güvenebileceğiniz bir implant diş hekimine doğru soruları sormaktır:Bu fiyat, kemik takviyesi, yumuşak doku tedavisi, extraksiyon – gerekirse, abutment, kaplama ve geçici veya hemen yüklemeyi içeriyor mu? Kaplamanın neden imal edildiğini, implantın boyutunun ne olduğunu ve akla gelen diğer şeyleri sorun.


İmplant Fiyatları Ne Kadardır?


Diş hekimleriniz, sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyacaktır.Buradaki kilit nokta, kimlik doğrulamasıdır. Herhangi bir diş hekimi implant yapabilir, ancak sertifikalı bir diş hekimi, deneyimi belgelenmiş tecrübesiyle sizin için implant tedavisinin en doğru ve uzun ömürlü şekilde planlamasını yaparak, implant tedavisinin nin masraflarını hem anlık ve hem de uzun vadede maliyetinizi en düşük düzeye indirecek.

Bu nedenle her zaman diş hekimine danışmalısınız.


İlk görüşme ve değerlendirme sonrasında, uzmanımız size tahmini randevu ve maliyet dahil olmak üzere bir tedavi planı sunacaktır ve işlem sırasında herhangi bir değişiklik olup olmadığını bildirir.


Muayene olmadan implant diş fiyatları için bir ücret teklifi alırsanız, dikkatli olmalısınız. Herkese-tek-fiyat implant tedavisi doğru bir yaklaşım değildir. Nitelikli, tecrübeli bir implant diş hekimi uzmanının göründükten sonra sizin için kişiselleştirilmiş bir tedavi planı ile alacağınız implant tedavisi fiyatı böyle herkese-tek-fiyat yaklaşımına göre daha düşük bir maliyet verebilir.


Dişleriniz, gülümsemenizi, özgüveninizi, yeme, konuşma ve zevk aldığınız her şeyi doğrudan etkilediğinden, eksik dişleri tedavi etmek için daha iyi bir seçenek olmadığından diş implantları doğru bir yatırımdır.


Diş implantları uzun vadeli bir yatırımdır.


Comments


bottom of page