top of page

İzmir Diş Beyazlatma Fiyatı Ne Kadar ?


diş beyazlatma bayraklı locadent

Ağız ve diş sağlığı için dişlerimizi mutlaka fırçalamalıyız . Düzenli fırçalanmayan dişlerde çürüme diş kaybı dişlerin aşırı sararması gibi sorunlar oluşur. Dişlerinizin durumu uzman hekimlerimiz tarafından değerlendirilmesi gerekir.

Diş yapınızın ve ağız içi sağlığınızın değerlendirilmesi gerekir. Ev tipi beyazlatma ve ofis tipi beyazlatma seçeneklerinden hangisinin size uygun olduğuna uzman hekimlerin karar vermesi gerekir. 3 4 renk ton farkı ile dişlerinizde mükemmel beyazlığı kliniğimizde kazanabilirsiniz.

İzmir Diş Beyazlatma Fiyatı Ne Kadar ?

İzmir Karşıyaka diş merkezimizde uzman diş hekimlerimizin en çok duyduğu şikayet ve sorular “dişlerim çok sarı”, “dişlerim beyazlar mı?” , “izmir diş beyazlatma fiyatı ne kadar ?” , “diş beyazlatma zararlı mıdır?” gibi sorulardır.

İzmir Karşıyaka diş merkezimizde kanal tedavisi , gülüş estetiği , gülüş tasarımı , izmir diş implant , zirkonyum tedavileri yapıldığı gibi diş beyazlatma işlemi uzman diş hekimlerimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır ?

Dişlerimizi günde en az 2 defa düzenli fırçalarsak genel olarak güzel ve beyaz dişlere sahip oluruz. Daha da beyaz dişler istediğimizde veya bakımsızlıktan sararmış dişleri beyazlatmak istediğimizde İzmir Karşıyaka diş merkezimizde size uygun profesyonel diş beyazlatma yapabiliyoruz.

Diş Beyazlatma Çeşitleri Nelerdir ?

Ofis tipi ve ev tipi olmak üzere 2 çeşit beyazlatma yöntemi vardır. Ofis tipinde , uzman hekimlerimiz ağız içi taramanızı yaparak gerekirse diş çene filmi eşliğinde kontrolleriniz sağladıktan sonra dişin üzerine beyazlatma jeli sürüp lazer ışını uygularlar. Diş yapınıza göre süresi değişmekte olup ortalama 1 saatte dişleriniz 3 4 ton açılabilir.

Ev tipi beyazlatma için uzman hekimlerimiz ağız içi özel ölçü alıp kişiye özel hazırlanmış diş plakları hazırlarlar. Içlerine beyazlatma jeli sürülüp günde yaklaşık 6-8 saat kullanarak 2 veya 4 hafta içerisinde beyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Diş Beyazlatma Zararlı Mıdır ?

Profosyonel diş beyazlatma keskinlikle zararlı değildir. Beyazlatma jeli dişe zarar vermez. Lazer ışını diş içine girmez sadece jeli aktif eder. Lazer ışını dişe ve size zarar vermez .

Diş Beyazlatma Kimlere Uygulanabilir ?

Diş beyazlatma uzman hekimlerimizin onayladığı tüm hastalara yapılabilir. Yetişkin bireylerin çoğuna yapılabilir. Bazı durumlarda önce gerekli tedaviler yapılır daha sonra beyazlatma işlemi yapılır.

DAHA AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN KLİNİĞİMİZİ ARAYINIZ.

Comments


bottom of page